Каталог товаров

Хиты продаж

Сортировать по:
Фильтр
Быстрый заказ

Розчин для прийому всередину або ректального введення суміш стерильних фільтратів фаголізатів Shigella flexneri 1, 2, 3, 4, 6 сероварів, Shigella sonnei, Salmonella paratyphi A, Salmonella typhimurium, Salmonella infantis, Salmonella choleraes ентеропатогенної Escherichia coli різних серогруп, найбільш значущих в етіології ентеральних захворювань, Proteus vulgaris, Proteus mirabilis, Enterococcus, Staphylococcus, Pseudomonas aeruginosa.

Быстрый заказ

Льодяники фірми Зула без цукру, але водночас солодкі. Це можливо завдяки використанню замість цукру сорбітолу, який міститься в натуральному вигляді в багатьох ягодах і фруктах. Дозволено для вживання діабетикам.

Быстрый заказ
Льодяники Зула (Sula) м'ятний мікс 60г можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Льодяники Зула (Sula) м'ятний мікс 60г це чудовий вибір!. .
Быстрый заказ
Льодяники Зула (Sula) лимон-мед 18г можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Льодяники Зула (Sula) лимон-мед 18г це чудовий вибір!. .
Быстрый заказ
Льодяники Зула (Sula) грейпфрут 60г без цукру можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Льодяники Зула (Sula) грейпфрут 60г без цукру це чудовий вибір!. .
Быстрый заказ
Льодяники Зула (Sula) лохина-шавлія 40г б/с можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Льодяники Зула (Sula) лохина-шавлія 40г б/сах це відмінний вибір!. .
Быстрый заказ
Льодяники Зула (Sula) брусниця-ялівець 40 г б/сах можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Льодяники Зула (Sula) брусниця-ялівець 40 г б/сах це чудовий вибір!. .
Быстрый заказ
Льодяники Зула (Sula) апельсин-ментол 18г можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Льодяники Зула (Sula) апельсин-ментол 18г це чудовий вибір!. .
Быстрый заказ
Жувальна гумка Чіа М'ята 5x4 шт. можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Жувальна гумка Чіа М'ята 5x4 шт.
Быстрый заказ
Жувальна гумка Чіа Яблуко 5x4 шт. можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Жувальна гумка Чіа Яблуко 5x4 шт.
Быстрый заказ
Жувальна гумка Чіа Диня 5x4 шт. можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Жувальна гумка Чіа Диня 5x4 шт.
Быстрый заказ
Жувальна гумка Чіа Арбуз 5x4 шт. можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Жувальна гумка Чіа Арбуз 5x4 шт.
Быстрый заказ
 склад арахіс, брусниця, пальмова олія (в т. ч. гідрогенезована), сироп з фруктози, цукор, ананас, сироп з глюкози, какао-порошок, пшеничне борошно, пшенична крупа, рис, мигдаль, молоко сухе, лактоза, декстроза, соєвий Е322 (емульгатор), олія, бузиновий фруктовий концентрат, лимонна кислота Е330 (регулятор кислотності), вітамін С, ванілін (ароматизатор), вітамін Е, натрію хлорид, вітамін В1, вітамін А.
Быстрый заказ
 склад Сироп з глюкози, яблучне пюре, вівсяні пластівці, пшеничні пластівці, сушені яблука, суха молочна сироватка, сухе знежирене молоко, сухий йогурт, екструдат (пшениця), пектин (Е440), екструдат (рис), клубничний концентр ), гліцерин (Е422), рослинна олія, лимонна кислота (Е330), соєвий лецитин (Е322), цукор, ароматизатор йогуртовий, ароматизатор ідентичний натуральному полуниці, аскорбінова кислота. Спосіб застосування Дорослим по 1 батончику щодня під час їжі. У добовій дозі міститься 120 мг вітаміну С, що становить 200 % від рекомендованого добового рівня споживання (не перевищує верхнього допустимого рівня споживання), 3 г харчових волокон, що становить 10 % від рекомендованого рівня добового споживання.
Быстрый заказ
 СУКРАЗИТ ПІДСЛАСНИК для вживання при дієтичному харчуванні та для хворих на цукровий діабет. Протипоказання Сукразит не застосовується за наявності високої чутливості організму людини до компонентів, що входять до його складу, а також під час вагітності та лактації. Активні компоненти Сахарін.
Быстрый заказ
Сукразит – це безпечний підсолоджувач, який містить 0 калорій. Важлива відмінність Сукразит від інших цукрозамінників у тому, що він не містить Цикламату. склад Питна сода, сахарин натрію, фумарова кислота.
Быстрый заказ
Замінник Сахара Ріо Gold, таблетки 300 шт можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Замінник Сахара Ріо Gold, таблетки 300 шт це відмінний вибір!. .
Быстрый заказ
Замінник цукру новосвіт n650 таб. можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Замінник цукру новосвіт n650 таб.
Быстрый заказ
Замінник Сахара Новасвіт таблетки 350 шт. можна придбати в нашій компанії за найконкурентнішою вартістю. Замінник Сахара Новасвіт таблетки 350 шт.
Быстрый заказ
 Рекомендований вік з 3 років Кількість 650 пігулок Харчова цінність на 100 гр. : білки – 0 г, жири – 0 г, вуглеводи – 0,2 г. Енергетична цінність 0,01 ккал.
Быстрый заказ
 Опис та характеристики Замінник цукру Мілфорд зюсс рідкий 200мл Milford Suss для дієтичного та діабетичного харчування, низькокалорійних десертів, фруктових салатів та напоїв. Розчиняється у воді, застосовується при варінні варення, компотів, у випічці. Склад: вода, підсолоджувачі: цикламат натрію, сахарин натрію, фруктоза, консервант, сорбінова кислота.
Быстрый заказ
 Підсолоджувач (замінник цукру) на основі цикламату натрію та сахарину натрію. Комплексна харчова добавка. Містить лактозу.
Быстрый заказ
Застосування  Цукрозамінник Мілфорд застосовують як елемент дієтичного та діабетичного харчування. Продукт може застосовуватися при приготуванні фруктових салатів, десертів, низькокалорійних напоїв (чаїв, компотів), варення, джемів та ін. Він використовується для надання солодощі випічці.
Быстрый заказ
В упаковці 4 пакетики із закваскою. Один пакетик заквашує до 3 літрів молока. Закваска для йогурту – це комплекс корисних організму бактерій.